• Konkursy przedmiotowe

• Z radością informujemy, że Matylda Szpoton, uczennica kalsy VIII, zakwalifikowała się do etapu rejonowego z konkursów przedmiotowych : biologia, matematyka, fizyka. Życzymy Matyldzie sukcesów w dalszych etapach.

• WYWIADÓWKA

Zapraszamy na zebranie w dniu 22 listopada ( wtorek).

KL "0" - 16.30

KL I - 16.30

KL II - 17.00

KL III - 16.30

KL IV - 17.45

KL V - 16.30

KL VI - 17.00

KL. VII - 16.00

KL VIII - 16.00

Ze względu na wagę poruszanych spraw prosimy o przybycie.

Po wywiadówkach nie ma spotkania Trójek klasowych.

• SUKCES NASZYCH UCZNIÓW

• NASI UCZNIOWIE WZIĘLI UDZIAŁ W GMINNYM TURNIEJU SZACHOWYM W KRZESZOWICACH

W IGRZYSKACH DZIECI NASZA REPREZENTACJA ZDOBYŁA 1 MIEJSCE I ZAKWALIFIKOWAŁA SIĘ DO TURNIEJU POWIATOWEGO W SKAWINIE.

W IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ UCZNIOWIE ZDOBYLI 2 MIEJSCE.

GRATULUJEMY WSZYSTKIM I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW .

DRUŻYNA DZIECIĘCA:                         DRUŻYNA MŁODZIEŻOWA:

FILIP CAŁEK                                          BŁAŻEJ DUDEK

SZYMON KWAŚNIEWSKI                     BARTOSZ KURDZIEL

WIKTOR OSTACHOWSKI                     JULIA SUMARA

EMILIA TULEJA                                     KAROL TALOWSKI

• Narodowe Święto Niepodległości.

• W tym roku, uroczysty apel z okazji ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI przez Polskę odbył się 10 listopada.

Uczniowie naszej szkoły z klas 4-8,pod kierunkiem pani Emanueli Rejdych-Warmińskiej i pani Magdaleny Banduły - Janowicz,  przygotowali i przedstawili montaż słowno – muzyczny, upamiętniający odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918 roku. Pieśni patriotyczne w wykonaniu uczniów każdej z klas wprowadziły wszystkich w podniosły i patriotyczny nastrój. A o godzinie 11:11 odśpiewaliśmy Hymn Narodowy. Kolejny raz przeżyliśmy wzruszenie i radość z faktu, że po 123 latach niewoli, nasza ojczyzna powróciła na mapę Europy.

• WARSZTATY NIEPODLEGŁOŚCIOWE

• MOJA RADOSNA NIEPODLEGŁA!

Jaki pan, taki kram - uczniowie klasy 4 kochają historię! Dziś gościli u siebie panie z KGW Miękinia, które przeprowadziły fantastyczne warsztaty niepodległościowe. Efektem są niesamowite kotyliony narodowe,które na jutrzejszej akademii ozdobią serducha wszystkich uczniów i nauczycieli. Sedrecznie dziękujemy #KGWMiekinia !

• Dzień Zdrowego Śniadania

• Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia.

Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień.

Celem obchodów Dnia Zdrowego Śniadania było zwiększenie świadomości najmłodszych w kwestii prawidłowego odżywiania, ze szczególnym uwzględnieniem śniadania.

Dla naszych uczniów był to dzień szczególny. Mieli bowiem przygotować wielką śniadaniową ucztę - wyjątkowe śniadanie! Śniadanie, które miało dać wszystkim MOC, czyli energię do pracy, zabawy i nauki.

Śniadanie poprzedziliśmy zajęciami, które miały na celu uświadomienie dzieciom, jak ważne jest spożywanie rano zdrowego posiłku. Uczniowie poznali zasady zdrowego odżywiania się i przypomnieli reguły zachowania się przy stole.

Dzieci z entuzjazmem uczestniczyły w podjętej akcji.

• ZBIÓRKA SŁODYCZY NA MIKOŁAJKI

• Szkolne Koło Wolontariatu

zwraca się z prośbą do

Naszej Społeczności Szkolnej

o włączenie się do akcji

ZBIÓRKA SŁODYCZY NA MIKOŁAJKI.

Zbiórka trwa do 20.11.2022.

Wśród  przekazanych słodkości mogą się znaleźć: czekolady, herbatniki, ciastka pakowane, lizaki, draże, gumy do żucia, żelki, paluszki, orzeszki, krakersy, batony, tic taki, frutelle, kinder jajka oraz cukierki na wagę. Biorąc udział w zbiórce można przynosić nie tyko słodycze, ale również ołówki, długopisy, gumki do mazania, strugaczki oraz breloczki i odblaski.

Wszystkie produkty prosimy przynosić do Pani Renaty Babiuch.