• BABCIU, DZIADKU - KOCHAMY WAS!!!

• W zimowy styczeń wpisane są szczególne dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje. To oczywiście święto Babci i Dziadka.

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia.

W podzięce za ich wielkie serce, w naszej szkole 27 stycznia 2023r. odbyło się uroczyste spotkanie. To tradycyjne święto, wpisane od lat w kalendarz szkolnych uroczystości, przez 3 lata nie było organizowane w formie bezpośredniej, przez pandemię. Tym bardziej, z ogromną radością podjęliśmy Szanownych Gości w murach szkolnych.

Seniorzy mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze, piosenki i tańce. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Wszędzie słychać było gromkie „Sto lat”!

Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi prezencikami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i brawami dziękowali za występy.

Dopełnieniem uroczystych spotkań był słodki poczęstunek, przygotowany przez Rodziców i Szkołę.

Atmosfera była uroczysta i pełna radości. Nasze święto Babci i Dziadka to dzień wspólnej zabawy, uśmiechów i wzruszeń.

ŻYJCIE NAM W ZDROWIU STO LAT

Więcej zdjęć z uroczystości w albumie fotograficznym. Zapraszamy!

• Konferencja klasyfikacyjna oraz wywiadówka klas 0-3

• 23 stycznia 2023 r. odbędzie się konferencja klasyfikacyjna w naszej szkole.

W tym dniu wychowawczynie klas 0-3 zapraszają na spotkanie z Rodzicami w formie idywidualnych spotkań.

klasa 0: 16.30 - 17.00

klasy 1- 3:  16.30 - 17.15.

Serdecznie zapraszamy.

• Sukces naszego ucznia

• Miło nam poinformować, że nasi uczniowie odnoszą sukcesy w pozaszkolnych konkursach.

Sekcja szachowa działa u nas prężnie, dlatego tym bardziej chcemy rozpowszechnić tak fantastyczną wiadomość - uczeń klasy VIII - Bartosz - zdobył złoty medal w rozgrywkach szachowych UKS Bakcyl Bielany.

Dodamy, że Bartek należy do UKS Hetman Koronny Trzebinia i gra w szachy jest naprawdę jego mocną stroną. Gratulujemy!

Życzymy wszystkim odwagi spełniania swoich pasji :)

• Spotkanie z Rodzicami kl. IV - VIII 10.01.2023

• 10 stycznia 2023r zapraszamy na spotkanie z Rodzicami.

W trosce o przestrzeganie zaleceń związanych z rozprzestrzenianiem się chorób konsultacje dla rodziców odbędą się w formie indywidualnych spotkań.

Wychowawcy poinformowali rodziców o  konsultacjach.

Harmonogram dostępności nauczycieli przedmiotu:

p. Justyna Dudek od godz.16:00  sala nr 1 (parter)

p. Renata Babiuch od godz.16:00 sala nr 2(parter)

p. Magdalena Banduła-Janowicz godz.15:00-16:30 sala nr 3(parter)

p.  Emanuela Rejdych-Warmińska godz.15:00 – 16:00 sala nr 4(parter)

p. Agnieszka Michalska godz. 15:00- 16:00 sala nr 6(parter)

p. Bożena Pałka godz. 17.00-17.45 sala nr 7(parter)

p. Marzena Nowak godz. 15:00-15:30 sala nr 8(parter)

p. Ewelina Ostachowska – pedagog od godz. 17:00  sala nr 9(piętro)

p. Paulina Witkowska godz. 17:00-18:00 sala nr 11(piętro)

p. Hanna Strączek godz. 16:30  sala nr 12(piętro)

p. Beata Ćmielewska-Skorus godz……………..sala nr 13(piętro)