Drodzy Rodzice, Uczniowie i Przyjaciele naszej szkoły!
Podczas pikniku rodzinnego sprzedajemy ostatnie sadzonki, które przez całą wiosnę pielęgnowaliśmy z ogromnym zaangażowaniem i troską. W ofercie mamy dla Was:
Pomidory
Paprykę
Rabarbar
Tegoroczna wiosna była wyjątkowo wymagająca – kapryśna pogoda, chłody i brak słońca sprawiły, że uprawa nie należała do łatwych. Tym bardziej jesteśmy dumni z efektów naszej pracy!
To już ostatnia szansa, by nabyć nasze sadzonki i wesprzeć klasę 7, która planuje zrealizować kilkudniowy wyjazd po wakacjach – już jako ósmoklasiści!
Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami przez cały ten projekt – za wsparcie, dobre słowo i każdy zakup!
Szczególne podziękowania kierujemy do firmy Biovita Tenczynek, która od początku wspiera naszą akcję, przekazując:
bezpłatne, dedykowane podłoża do różnych uprawy (w wymarzonej ilości),
cebulki kwiatowe, które pięknie zdobiły wejście do szkoły,
sadzonki ziół na wielkanocny kiermasz na Rynku w Krzeszowicach.
Dziękujemy za nieocenione, całoroczne wsparcie – to dzięki Wam mogliśmy działać na taką skalę!
Wkrótce poinformujemy, jaką kwotę udało się zebrać do tej pory, ale już teraz możemy zdradzić, że wynik naprawdę cieszy!
Zapraszamy do naszego stoiska – ostatnie sadzonki czekają! Zabierzcie je do swojego ogrodu i stańcie się częścią naszej wspólnej historii!