• Talenciaki

• Nasza szkoła bierze udział w akcji "Szkoły pełne talentów" Lidla.

Pomóżcie nam zbierać Talenciaki!

Akcja rozpoczęła się 5.09.2022 i polega na przekazywaniu "talenciaków" (specjalnych kuponów) na rzecz wybranej szkoły. "Talenciaki" będą otrzymywali Państwo podczas zakupów w Lidlu (za każde wydane 50 zł w tym jedno warzywo lub owoc przysługuje jeden "talenciak").

Zebrane "talenciaki" można przekazać szkole w formie fizycznej (wrzucając do pudełek, które są w szatni przedszkolaków, na parapecie przy wejściu do szkoły i w szatni klasy drugiej i trzeciej) lub elektronicznej (skanując kod QR).

Szkoła zebrane "talenciaki" wymienia na nagrody z katalogu Lidl (zestawy do eksperymentów, zestawy instrumentów muzycznych, tablice tematyczne, sprzęt sportowy i do rekreacji i wiele, wiele innych)

"Talenciaki" zbieramy do 18.11.2022r.

Zapraszamy do udziału w akcji😃

• SPOTKANIE Z RODZICAMI

• 20 września 2022r zapraszamy na pierwsze  w tym roku szkolnym spotkanie z wychowawcami.

Szczegółowy harmonogram:

Oddział przedszkolny godz. 16.30

Klasa I 16.30

Klasa II  16.30

Klasa III   16.30

Klasa IV  17.30

Klasa V  17.00

Klasa VI  17.00

Klasa VII  ---

Klasa VIII 16.00

Prosimy o obecność, ze względu na wagę poruszanych spraw :informacje o ubezpieczeniu NNW, złożenie podpisów na dokumentach szkolnych, dokumenty przygotowane przez zespoły kształcenia specjalnego itd, zgody na udział w programach, zatwierdzenie planów wychowawczych, wybory klasowych Rad Rodziców.

Nie będzie zebrania ogólnego.

• Jadłospis na poszczególne dni będziemy umieszczać w zakładce górnego paska TYGODNIOWE MENU.